• MIRE SE ERDHET

    JU FTOJME TE NA VIZITONI DHE TE MBETENI TE KENAQUR NGA CILESIA DHE SHERBIMI JONE I SHKELQYER!

MIRE SE ERDHET NE – RAMO SARANDA HOTEL

VENDI IDEAL PER TE SHIJUAR PUSHIMET TUAJA

Dhomat tona janë të mobiluara dhe të përfunduara me materiale cilësore, mermer dhe dru italian, pëlhura të cilësisë më të lartë, një mobilje të dizajnuar për funksionalitet dhe për cilësinë e qëndrimit tuaj. Wi-fi, Ajër të kondicionuar, Shërbimi në dhomë, TV. Për cilësinë e gjumit në vend të dyshekut të dyfishtë me cilësi të lartë të çertifikuar për rehati dhe higjenë më të mirë të mundshme.

Cilesia dhe sherbimi maksimal!

Bar & Restaurant

Cilesi absolute sherbimi, perkujdesje ne cdo detaj, destinacioni ideal ku relaxi, komoditeti dhe privatesia shkrihen ne nje Oaz i paqes dhe kenaqesise supreme!

Shijoni pamjen mahnitëse të qytetit nga ballkoni i dhomës tuaj!

AFER DETIT

Suita luksoze ku vetem nje veshtrim te ndan nga magjia e detit !
Ambjente te konceptuara per t’ u dhuruar momente ku gjithcka tejkalon materialen duke shnderruar qendrimin tuaj ne nje perjetim riperterites.

Shijoni cilësinë dhe rehatinë e ambienteve tona!

SUITA LUKSOZE

Komoditet qe percillet nga standarti absolut ne cdo detaj !
Arredim qe mban vulen e brandeve me te famshme italiane te stilit dhe elegances.
Vemendje qe percillet ne harmoni ideale mes cilesise ekskluzive te mobilimit dhe relaxit absolut qe garantohet nga trendet me te fundit te industrise se shtrojeve te krevatit.
Sherbim ne dhome,WI- FI, ajer i kondicionuar nga pajisje te teknologjise se fjales se fundit.